Продукція > TDK > CC45SL3AD100JYGNA
CC45SL3AD100JYGNA
CC45SL3AD100JYGNA TDK
3919271.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - CC45SL3AD100JYGNA - Keramikscheibenkondensator, 10 pF, 1 kV, ± 5%, SL, 5 mm, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 5%
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -25°C
Dielektrikum: SL
euEccn: NLR
Kapazität: 10pF
Spannung (DC): 1kV
Produktpalette: CC45 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
на замовлення 5877 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 38
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - CC45SL3AD100JYGNA - Keramikscheibenkondensator, 10 pF, 1 kV, ± 5%, SL, 5 mm, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322400, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 5%, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -25°C, Dielektrikum: SL, euEccn: NLR, Kapazität: 10pF, Spannung (DC): 1kV, Produktpalette: CC45 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CC45SL3AD100JYGNA CC45SL3AD100JYGNA Виробник : TDK Ceramic Disc Capacitors D: 5.5mm 1kV 10pF SL 5% LS:5mm