Продукція > TDK > CC45SL3AD120JYGNA
CC45SL3AD120JYGNA TDK
eaddisc_commercial_cc45_en-913384.pdf
Виробник: TDK
Ceramic Disc Capacitors D: 5.5mm 1kV 12pF SL 5% LS:5mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук