Продукція > TDK CORPORATION > CC45SL3AD120JYNNA
CC45SL3AD120JYNNA
CC45SL3AD120JYNNA TDK Corporation
CC45_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 12PF 1KV SL RADIAL
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors D: 5.5mm 1kV 12pF SL 5% LS:5mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CC45SL3AD120JYNNA Виробник : TDK eaddisc_commercial_cc45_en-913384.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 5.5mm 1kV 12pF SL 5% LS:5mm