Продукція > TDK > CC45SL3AD150JYNNA
CC45SL3AD150JYNNA
CC45SL3AD150JYNNA TDK
3919271.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - CC45SL3AD150JYNNA - Keramikscheibenkondensator, 15 pF, 1 kV, ± 5%, SL, 5 mm, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 5%
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -25°C
Dielektrikum: SL
euEccn: NLR
Kapazität: 15pF
Spannung (DC): 1kV
Produktpalette: CC45 Series
productTraceability: No
Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
на замовлення 665 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 33
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - CC45SL3AD150JYNNA - Keramikscheibenkondensator, 15 pF, 1 kV, ± 5%, SL, 5 mm, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322400, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 5%, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -25°C, Dielektrikum: SL, euEccn: NLR, Kapazität: 15pF, Spannung (DC): 1kV, Produktpalette: CC45 Series, productTraceability: No, Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CC45SL3AD150JYNNA CC45SL3AD150JYNNA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_cc45_en.pdf Description: CAP CER 15PF 1KV SL RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.217" Dia (5.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 15 pF
на замовлення 1582 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
CC45SL3AD150JYNNA CC45SL3AD150JYNNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cc45_en.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 5.5mm 1kV 15pF SL 5% LS:5mm
Мінімальне замовлення: 12
CC45SL3AD150JYNNA CC45SL3AD150JYNNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cc45_en.pdf Cap Ceramic Single 15pF 1000V SL 5% (5.5 X 5mm) Radial Disc 5mm 125°C Bulk