Продукція > TDK > CC45SL3AD180JYNNA
CC45SL3AD180JYNNA
CC45SL3AD180JYNNA TDK
leaddisc_commercial_cc45_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK
Ceramic Disc Capacitors D: 5.5mm 1kV 18pF SL 5% LS:5mm
на замовлення 437 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CC45SL3AD180JYNNA CC45SL3AD180JYNNA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_cc45_en.pdf?ref_disty=digikey Description: CAP CER 18PF 1KV SL RADIAL