Продукція > TDK > CC45SL3AD181JYNNA
CC45SL3AD181JYNNA
CC45SL3AD181JYNNA TDK
3919271.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - CC45SL3AD181JYNNA - Keramikscheibenkondensator, 180 pF, 1 kV, ± 5%, SL, 5 mm, PC-Pin
tariffCode: 85322300
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 5%
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -25°C
Dielektrikum: SL
euEccn: NLR
Kapazität: 180pF
Spannung (DC): 1kV
Produktpalette: CC45 Series
productTraceability: No
Kondensatoranschlüsse: PC-Pin
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
на замовлення 1961 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 35
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - CC45SL3AD181JYNNA - Keramikscheibenkondensator, 180 pF, 1 kV, ± 5%, SL, 5 mm, PC-Pin, tariffCode: 85322300, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 5%, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -25°C, Dielektrikum: SL, euEccn: NLR, Kapazität: 180pF, Spannung (DC): 1kV, Produktpalette: CC45 Series, productTraceability: No, Kondensatoranschlüsse: PC-Pin, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CC45SL3AD181JYNNA CC45SL3AD181JYNNA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_cc45_en.pdf Description: CAP CER 180PF 1KV SL RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage, Low Dissipation Factor
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 180 pF
на замовлення 501 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
CC45SL3AD181JYNNA CC45SL3AD181JYNNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cc45_en.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 8mm 1kV 180pF SL 5% LS:5mm