Продукція > TDK > CC45SL3AD221JYGNA
CC45SL3AD221JYGNA
CC45SL3AD221JYGNA TDK
3919271.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - CC45SL3AD221JYGNA - Keramikscheibenkondensator, 220 pF, 1 kV, ± 5%, SL, 5 mm, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 5%
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -25°C
Dielektrikum: SL
euEccn: NLR
Kapazität: 220pF
Spannung (DC): 1kV
Produktpalette: CC45 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
на замовлення 653 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 62
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - CC45SL3AD221JYGNA - Keramikscheibenkondensator, 220 pF, 1 kV, ± 5%, SL, 5 mm, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322400, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 5%, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -25°C, Dielektrikum: SL, euEccn: NLR, Kapazität: 220pF, Spannung (DC): 1kV, Produktpalette: CC45 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CC45SL3AD221JYGNA CC45SL3AD221JYGNA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_cc45_en.pdf Description: CAP CER 220PF 1KV SL RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage, Low Dissipation Factor
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.335" Dia (8.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 pF
на замовлення 996 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
CC45SL3AD221JYGNA CC45SL3AD221JYGNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cc45_en.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 8.5mm 1kV 220pF SL 5% LS:5mm
Мінімальне замовлення: 15
CC45SL3AD221JYGNA CC45SL3AD221JYGNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cc45_en.pdf Cap Ceramic 220pF 1000V SL 5%( 8.5 X 5mm) Radial Disc 5mm 125°C Bulk
товару немає в наявності
CC45SL3AD221JYGNA Виробник : TDK cc45_en.pdf Category: MLCC THT capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 220pF; 1kV; ±5%; THT; 5mm; Ø: 8.5mm; Ø8.5x5mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 220pF
Operating voltage: 1kV
Tolerance: ±5%
Mounting: THT
Operating temperature: -25...125°C
Body dimensions: Ø8.5x5mm
Terminal pitch: 5mm
Height: 5mm
Diameter: 8.5mm