Продукція > TDK > CC45SL3AD331JYNNA
CC45SL3AD331JYNNA
CC45SL3AD331JYNNA TDK
leaddisc_commercial_cc45_en.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic Single 330pF 1000V SL 5% (10 X 5mm) Radial Disc 5mm 125°C Bulk
на замовлення 209 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 209
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 330PF 1KV SL RADIAL, Tolerance: ±5%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Low Dissipation Factor, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: SL, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CC45SL3AD331JYNNA CC45SL3AD331JYNNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cc45_en.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 10mm 1kV 330pF SL 5% LS:5mm
на замовлення 4188 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
CC45SL3AD331JYNNA CC45SL3AD331JYNNA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_cc45_en.pdf Description: CAP CER 330PF 1KV SL RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 pF
Мінімальне замовлення: 10
CC45SL3AD331JYNNA CC45SL3AD331JYNNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cc45_en.pdf Cap Ceramic Single 330pF 1000V SL 5% (10 X 5mm) Radial Disc 5mm 125°C Bulk