Продукція > TDK > CC45SL3AD390JYNN
CC45SL3AD390JYNN
CC45SL3AD390JYNN TDK
tdk_leaddisc_commercial_cc45_en-1207259.pdf
Виробник: TDK
Ceramic Disc Capacitors 39pF 1KVDC 5%
на замовлення 409 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 39PF 1KV SL RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Low Dissipation Factor, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: SL, Size / Dimension: 0.217" Dia (5.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm), Capacitance: 39 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CC45SL3AD390JYNN CC45SL3AD390JYNN Виробник : TDK Corporation CC45_Series_Feb2016.pdf Description: CAP CER 39PF 1KV SL RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage, Low Dissipation Factor
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.217" Dia (5.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm)
Capacitance: 39 pF