Продукція > TDK CORPORATION > CC45SL3DD121JYNNA
CC45SL3DD121JYNNA
CC45SL3DD121JYNNA TDK Corporation
CC45_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 120PF 2KV SL RADIAL
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors D: 8mm 2kV 120pF SL 5% LS:5mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CC45SL3DD121JYNNA CC45SL3DD121JYNNA Виробник : TDK eaddisc_commercial_cc45_en-913384.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 8mm 2kV 120pF SL 5% LS:5mm