Продукція > TDK > CC45SL3DD220JYGNA
CC45SL3DD220JYGNA
CC45SL3DD220JYGNA TDK
leaddisc_commercial_cc45_en.pdf
Виробник: TDK
Ceramic Disc Capacitors D: 5.5mm 2kV 22pF SL 5% LS:5mm
на замовлення 707 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - CC45SL3DD220JYGNA - Keramikscheibenkondensator, 22 pF, 2 kV, ± 5%, SL, 5 mm, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322400, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 5%, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -25°C, Dielektrikum: SL, euEccn: NLR, Kapazität: 22pF, Spannung (DC): 2kV, Produktpalette: CC45 Series, productTraceability: No, Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CC45SL3DD220JYGNA CC45SL3DD220JYGNA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_cc45_en.pdf Description: CAP CER 22PF 2KV SL RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage, Low Dissipation Factor
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.217" Dia (5.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 pF
на замовлення 51 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
CC45SL3DD220JYGNA CC45SL3DD220JYGNA Виробник : TDK 3919271.pdf Description: TDK - CC45SL3DD220JYGNA - Keramikscheibenkondensator, 22 pF, 2 kV, ± 5%, SL, 5 mm, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 5%
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -25°C
Dielektrikum: SL
euEccn: NLR
Kapazität: 22pF
Spannung (DC): 2kV
Produktpalette: CC45 Series
productTraceability: No
Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 29
CC45SL3DD220JYGNA CC45SL3DD220JYGNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cc45_en.pdf Cap Ceramic 22pF 2000V SL 5%( 5.5 X 5mm) Radial Disc 5mm 125°C Bulk
товару немає в наявності
CC45SL3DD220JYGNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cc45_en.pdf Category: Ceramic capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 22pF; 2kV; ±5%; THT; 5mm; Ø: 5.5mm; Ø5.5x5mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 22pF
Operating voltage: 2kV
Tolerance: ±5%
Mounting: THT
Manufacturer series: CC45
Operating temperature: -25...125°C
Body dimensions: Ø5.5x5mm
Diameter: 5.5mm
Terminal pitch: 5mm
Height: 5mm