Продукція > TDK > CC45SL3DD220JYVNA
CC45SL3DD220JYVNA
CC45SL3DD220JYVNA TDK
leaddisc_commercial_cc45_en.pdf
Виробник: TDK
Ceramic Disc Capacitors D: 5.5mm 2kV 22pF SL 5% LS:5mm
на замовлення 789 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 22PF 2KV SL RADIAL, Tolerance: ±5%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Low Dissipation Factor, Packaging: Tape & Box (TB), Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: SL, Size / Dimension: 0.217" Dia (5.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm), Capacitance: 22 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CC45SL3DD220JYVNA CC45SL3DD220JYVNA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_cc45_en.pdf Description: CAP CER 22PF 2KV SL RADIAL
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage, Low Dissipation Factor
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.217" Dia (5.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm)
Capacitance: 22 pF
на замовлення 380 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 22 pF
на замовлення 450 шт:
CC45SL3DD220JYVNA Виробник : TDK cc45_en.pdf Category: MLCC THT capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 22pF; 2kV; ±5%; THT; 5mm; Ø: 5.5mm; Ø5.5x5mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 22pF
Operating voltage: 2kV
Tolerance: ±5%
Mounting: THT
Manufacturer series: CC45
Operating temperature: -25...125°C
Body dimensions: Ø5.5x5mm
Diameter: 5.5mm
Terminal pitch: 5mm
Height: 5mm