Продукція > TDK > CC45SL3DD221JYVNA
CC45SL3DD221JYVNA
CC45SL3DD221JYVNA TDK
leaddisc_commercial_cc45_en.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic 220pF 2000V SL 5%( 10 X 5mm) Radial Disc 5mm 125°C Ammo
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - CC45SL3DD221JYVNA - Keramikscheibenkondensator, 220 pF, 2 kV, ± 5%, SL, 5 mm, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322400, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 5%, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -25°C, Dielektrikum: SL, euEccn: NLR, Kapazität: 220pF, Spannung (DC): 2kV, Produktpalette: CC45 Series, productTraceability: No, Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CC45SL3DD221JYVNA CC45SL3DD221JYVNA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_cc45_en.pdf Description: CAP CER 220PF 2KV SL RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage, Low Dissipation Factor
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Capacitance: 220 pF
Кількість Ціна
CC45SL3DD221JYVNA CC45SL3DD221JYVNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cc45_en.pdf Cap Ceramic 220pF 2000V SL 5%( 10 X 5mm) Radial Disc 5mm 125°C Ammo
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 220 pF
на замовлення 179 шт:
Мінімальне замовлення: 13
CC45SL3DD221JYVNA CC45SL3DD221JYVNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cc45_en.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 10mm 2kV 220pF SL 5% LS:5mm
Мінімальне замовлення: 13
CC45SL3DD221JYVNA CC45SL3DD221JYVNA Виробник : TDK 3919271.pdf Description: TDK - CC45SL3DD221JYVNA - Keramikscheibenkondensator, 220 pF, 2 kV, ± 5%, SL, 5 mm, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 5%
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -25°C
Dielektrikum: SL
euEccn: NLR
Kapazität: 220pF
Spannung (DC): 2kV
Produktpalette: CC45 Series
productTraceability: No
Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
на замовлення 40 шт:
Мінімальне замовлення: 27