Продукція > TDK > CC45SL3DD331JYGNA
CC45SL3DD331JYGNA
CC45SL3DD331JYGNA TDK
leaddisc_commercial_cc45_en.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic 330pF 2000V SL 5%( 11.5 X 5mm) Radial Disc 7.5mm 125°C Bulk
на замовлення 758 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 758
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - CC45SL3DD331JYGNA - Keramikscheibenkondensator, 330 pF, 2 kV, ± 5%, SL, 7.5 mm, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322400, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 7.5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 5%, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -25°C, Dielektrikum: SL, euEccn: NLR, Kapazität: 330pF, Spannung (DC): 2kV, Produktpalette: CC45 Series, productTraceability: No, Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CC45SL3DD331JYGNA CC45SL3DD331JYGNA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_cc45_en.pdf Description: CAP CER 330PF 2KV SL RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage, Low Dissipation Factor
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.453" Dia (11.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Height - Seated (Max): 0.610" (15.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 pF
на замовлення 1007 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
CC45SL3DD331JYGNA CC45SL3DD331JYGNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cc45_en.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 11.5mm 2kV 330pF SL 5% LS:7.5mm
на замовлення 468 шт:
Мінімальне замовлення: 9
CC45SL3DD331JYGNA CC45SL3DD331JYGNA Виробник : TDK 3919271.pdf Description: TDK - CC45SL3DD331JYGNA - Keramikscheibenkondensator, 330 pF, 2 kV, ± 5%, SL, 7.5 mm, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 7.5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 5%
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -25°C
Dielektrikum: SL
euEccn: NLR
Kapazität: 330pF
Spannung (DC): 2kV
Produktpalette: CC45 Series
productTraceability: No
Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 285 шт:
Мінімальне замовлення: 21
CC45SL3DD331JYGNA CC45SL3DD331JYGNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cc45_en.pdf Cap Ceramic 330pF 2000V SL 5%( 11.5 X 5mm) Radial Disc 7.5mm 125°C Bulk