Продукція > TDK > CC45SL3DD390JYGNA
CC45SL3DD390JYGNA
CC45SL3DD390JYGNA TDK
leaddisc_commercial_cc45_en.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - CC45SL3DD390JYGNA - Keramikscheibenkondensator, 39 pF, 2 kV, ± 5%, SL, 5 mm, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 5%
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -25°C
Dielektrikum: SL
euEccn: NLR
Kapazität: 39pF
Spannung (DC): 2kV
Produktpalette: CC45 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
на замовлення 1480 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 46
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - CC45SL3DD390JYGNA - Keramikscheibenkondensator, 39 pF, 2 kV, ± 5%, SL, 5 mm, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322400, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 5%, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -25°C, Dielektrikum: SL, euEccn: NLR, Kapazität: 39pF, Spannung (DC): 2kV, Produktpalette: CC45 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CC45SL3DD390JYGNA CC45SL3DD390JYGNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cc45_en.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 5.5mm 2kV 39pF SL 5% LS:5mm
на замовлення 525 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
CC45SL3DD390JYGNA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_cc45_en.pdf Description: CAP CER 39PF 2KV SL RADIAL
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage, Low Dissipation Factor
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.217" Dia (5.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm)
Capacitance: 39 pF