Продукція > TDK CORPORATION > CC45SL3DD391JYNN
CC45SL3DD391JYNN
CC45SL3DD391JYNN TDK Corporation
CC45_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 390PF 2KV SL RADIAL
на замовлення 866 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CC45SL3DD391JYNN CC45SL3DD391JYNN Виробник : TDK tdk_leaddisc_commercial_cc45_en-1207259.pdf Ceramic Disc Capacitors 390pF 2000VDC 5%