Продукція > TDK > CC45SL3DD470JYNNA
CC45SL3DD470JYNNA
CC45SL3DD470JYNNA TDK
leaddisc_commercial_cc45_en.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic Single 47pF 2000V SL 5% (5.5 X 5mm) Radial Disc 5mm 125°C Bulk
на замовлення 5031 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CC45SL3DD470JYNNA CC45SL3DD470JYNNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cc45_en.pdf Cap Ceramic Single 47pF 2000V SL 5% (5.5 X 5mm) Radial Disc 5mm 125°C Bulk
Кількість Ціна
товару немає в наявності
CC45SL3DD470JYNNA CC45SL3DD470JYNNA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_cc45_en.pdf?ref_disty=digikey Description: CAP CER 47PF 2KV SL RADIAL
товару немає в наявності
CC45SL3DD470JYNNA CC45SL3DD470JYNNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cc45_en.pdf?ref_disty=digikey Ceramic Disc Capacitors D: 5.5mm 2kV 47pF SL 5% LS:5mm