Продукція > TDK CORPORATION > CC45SL3DD560JYNNA
CC45SL3DD560JYNNA
CC45SL3DD560JYNNA TDK Corporation
CC45_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 56PF 2KV SL RADIAL
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors D: 6mm 2kV 56pF SL 5% LS:5mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CC45SL3DD560JYNNA Виробник : TDK eaddisc_commercial_cc45_en-913384.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 6mm 2kV 56pF SL 5% LS:5mm