Продукція > TDK > CC45SL3DD820JYGNA
CC45SL3DD820JYGNA
CC45SL3DD820JYGNA TDK
leaddisc_commercial_cc45_en.pdf
Виробник: TDK
Ceramic Disc Capacitors D: 7mm 2kV 82pF SL 5% LS:5mm
на замовлення 689 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - CC45SL3DD820JYGNA - Keramikscheibenkondensator, 82 pF, 2 kV, ± 5%, SL, 5 mm, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322400, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 5%, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -25°C, Dielektrikum: SL, euEccn: NLR, Kapazität: 82pF, Spannung (DC): 2kV, Produktpalette: CC45 Series, productTraceability: No, Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CC45SL3DD820JYGNA CC45SL3DD820JYGNA Виробник : TDK 3919271.pdf Description: TDK - CC45SL3DD820JYGNA - Keramikscheibenkondensator, 82 pF, 2 kV, ± 5%, SL, 5 mm, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 5%
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -25°C
Dielektrikum: SL
euEccn: NLR
Kapazität: 82pF
Spannung (DC): 2kV
Produktpalette: CC45 Series
productTraceability: No
Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 919 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 33
CC45SL3DD820JYGNA CC45SL3DD820JYGNA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_cc45_en.pdf Description: CAP CER 82PF 2KV SL RADIAL
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage, Low Dissipation Factor
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 82 pF
Мінімальне замовлення: 12
CC45SL3DD820JYGNA CC45SL3DD820JYGNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cc45_en.pdf Cap Ceramic 82pF 2000V SL 5%( 7 X 5mm) Radial Disc 5mm 125°C Bulk