Продукція > TDK > CC45SL3FD100JYGNA
CC45SL3FD100JYGNA
CC45SL3FD100JYGNA TDK
3919271.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - CC45SL3FD100JYGNA - Keramikscheibenkondensator, 10 pF, 3 kV, ± 5%, SL, 7.5 mm, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 7.5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 5%
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -25°C
Dielektrikum: SL
euEccn: NLR
Kapazität: 10pF
Spannung (DC): 3kV
Produktpalette: CC45 Series
productTraceability: No
Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 384 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - CC45SL3FD100JYGNA - Keramikscheibenkondensator, 10 pF, 3 kV, ± 5%, SL, 7.5 mm, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322400, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 7.5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 5%, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -25°C, Dielektrikum: SL, euEccn: NLR, Kapazität: 10pF, Spannung (DC): 3kV, Produktpalette: CC45 Series, productTraceability: No, Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CC45SL3FD100JYGNA CC45SL3FD100JYGNA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_cc45_en.pdf Description: CAP CER 10PF 3KV SL RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage, Low Dissipation Factor
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.217" Dia (5.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 pF
на замовлення 1101 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
CC45SL3FD100JYGNA CC45SL3FD100JYGNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cc45_en.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 5.5mm 3kV 10pF SL 5% LS:7.5mm
Мінімальне замовлення: 11
CC45SL3FD100JYGNA CC45SL3FD100JYGNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cc45_en.pdf Cap Ceramic Single 10pF 3000V SL 5% (5.5 X 6mm) Radial Disc 7.5mm 125°C Bulk