Продукція > TDK CORPORATION > CC45SL3FD100JYVNA
CC45SL3FD100JYVNA
CC45SL3FD100JYVNA TDK Corporation
leaddisc_commercial_cc45_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 10PF 3KV SL RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage, Low Dissipation Factor
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.217" Dia (5.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm)
Capacitance: 10 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10PF 3KV SL RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Low Dissipation Factor, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: SL, Size / Dimension: 0.217" Dia (5.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm), Capacitance: 10 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CC45SL3FD100JYVNA CC45SL3FD100JYVNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cc45_en.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 5.5mm 3kV 10pF SL 5% LS:7.5mm