Продукція > TDK > CC45SL3FD221JYGNA
CC45SL3FD221JYGNA
CC45SL3FD221JYGNA TDK
leaddisc_commercial_cc45_en.pdf
Виробник: TDK
Description: CAP CER 220PF 3KV SL RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 pF
на замовлення 8978 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - CC45SL3FD221JYGNA - Keramikscheibenkondensator, 220 pF, 3 kV, ± 5%, SL, 7.5 mm, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322400, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 7.5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 5%, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -25°C, Dielektrikum: SL, euEccn: NLR, Kapazität: 220pF, Spannung (DC): 3kV, Produktpalette: CC45 Series, productTraceability: No, Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CC45SL3FD221JYGNA CC45SL3FD221JYGNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cc45_en.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 12mm 3kV 220pF SL 5% LS:7.5mm
на замовлення 42 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
CC45SL3FD221JYGNA CC45SL3FD221JYGNA Виробник : TDK 3919271.pdf Description: TDK - CC45SL3FD221JYGNA - Keramikscheibenkondensator, 220 pF, 3 kV, ± 5%, SL, 7.5 mm, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 7.5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 5%
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -25°C
Dielektrikum: SL
euEccn: NLR
Kapazität: 220pF
Spannung (DC): 3kV
Produktpalette: CC45 Series
productTraceability: No
Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet
Betriebstemperatur, max.: 125°C