Продукція > TDK > CC45SL3FD221JYVNA
CC45SL3FD221JYVNA
CC45SL3FD221JYVNA TDK
leaddisc_commercial_cc45_en.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic 220pF 3000V SL 5%( 12 X 6mm) Radial Disc 7.5mm 125°C Ammo
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 220PF 3KV SL RADIAL, Tolerance: ±5%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Low Dissipation Factor, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: SL, Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm), Capacitance: 220 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CC45SL3FD221JYVNA CC45SL3FD221JYVNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cc45_en.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 12mm 3kV 220pF SL 5% LS:7.5mm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
CC45SL3FD221JYVNA CC45SL3FD221JYVNA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_cc45_en.pdf Description: CAP CER 220PF 3KV SL RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm)
Capacitance: 220 pF