Продукція > TDK CORPORATION > CC45SL3FD330JYVNA
CC45SL3FD330JYVNA
CC45SL3FD330JYVNA TDK Corporation
leaddisc_commercial_cc45_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 33PF 3KV SL RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage, Low Dissipation Factor
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Capacitance: 33 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 33PF 3KV SL RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Low Dissipation Factor, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: SL, Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Capacitance: 33 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CC45SL3FD330JYVNA CC45SL3FD330JYVNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cc45_en.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 6mm 3kV 33pF SL 5% LS:7.5mm