Продукція > TDK > CC45SL3FD390JYNNA
CC45SL3FD390JYNNA
CC45SL3FD390JYNNA TDK
leaddisc_commercial_cc45_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK
Ceramic Disc Capacitors D: 6mm 3kV 39pF SL 5% LS:7.5mm
на замовлення 910 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CC45SL3FD390JYNNA CC45SL3FD390JYNNA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_cc45_en.pdf?ref_disty=digikey Description: CAP CER 39PF 3KV SL RADIAL