Продукція > TDK CORPORATION > CC45SL3FD680JYNNA
CC45SL3FD680JYNNA
CC45SL3FD680JYNNA TDK Corporation
leaddisc_commercial_cc45_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 68PF 3KV SL RADIAL
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage, Low Dissipation Factor
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.295" Dia (7.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 68 pF
на замовлення 709 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 68PF 3KV SL RADIAL, Tolerance: ±5%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Low Dissipation Factor, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: SL, Size / Dimension: 0.295" Dia (7.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 68 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CC45SL3FD680JYNNA CC45SL3FD680JYNNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cc45_en.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 7.5mm 3kV 68pF SL 5% LS:7.5mm