Продукція > TDK CORPORATION > CC45SL3FD680JYVNA
CC45SL3FD680JYVNA
CC45SL3FD680JYVNA TDK Corporation
leaddisc_commercial_cc45_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 68PF 3KV SL RADIAL
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage, Low Dissipation Factor
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.295" Dia (7.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 68 pF
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: TDK - CC45SL3FD680JYVNA - Keramikscheibenkondensator, 68 pF, 3 kV, ± 5%, SL, 7.5 mm, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322400, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 7.5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 5%, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -25°C, Dielektrikum: SL, euEccn: NLR, Kapazität: 68pF, Spannung (DC): 3kV, Produktpalette: CC45 Series, productTraceability: No, Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CC45SL3FD680JYVNA CC45SL3FD680JYVNA Виробник : TDK 3919271.pdf Description: TDK - CC45SL3FD680JYVNA - Keramikscheibenkondensator, 68 pF, 3 kV, ± 5%, SL, 7.5 mm, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 7.5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 5%
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -25°C
Dielektrikum: SL
euEccn: NLR
Kapazität: 68pF
Spannung (DC): 3kV
Produktpalette: CC45 Series
productTraceability: No
Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 48
CC45SL3FD680JYVNA CC45SL3FD680JYVNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cc45_en.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 7.5mm 3kV 68pF SL 5% LS:7.5mm
Мінімальне замовлення: 12
CC45SL3FD680JYVNA CC45SL3FD680JYVNA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_cc45_en.pdf Description: CAP CER 68PF 3KV SL RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 68 pF