Продукція > TDK > CC45SL3FD820JYGNA
CC45SL3FD820JYGNA
CC45SL3FD820JYGNA TDK
leaddisc_commercial_cc45_en.pdf
Виробник: TDK
Ceramic Disc Capacitors D: 8mm 3kV 82pF SL 5% LS:7.5mm
на замовлення 1382 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - CC45SL3FD820JYGNA - Keramikscheibenkondensator, 82 pF, 3 kV, ± 5%, SL, 7.5 mm, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322400, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 7.5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 5%, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -25°C, Dielektrikum: SL, euEccn: NLR, Kapazität: 82pF, Spannung (DC): 3kV, Produktpalette: CC45 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CC45SL3FD820JYGNA CC45SL3FD820JYGNA Виробник : TDK 3919271.pdf Description: TDK - CC45SL3FD820JYGNA - Keramikscheibenkondensator, 82 pF, 3 kV, ± 5%, SL, 7.5 mm, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 7.5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 5%
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -25°C
Dielektrikum: SL
euEccn: NLR
Kapazität: 82pF
Spannung (DC): 3kV
Produktpalette: CC45 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 28
CC45SL3FD820JYGNA CC45SL3FD820JYGNA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_cc45_en.pdf Description: CAP CER 82PF 3KV SL RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage, Low Dissipation Factor
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 82 pF
Мінімальне замовлення: 10
CC45SL3FD820JYGNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cc45_en.pdf Category: Ceramic capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 82pF; 3kV; ±5%; THT; 7.5mm; Ø: 8mm; Ø8x6mm; H: 6mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 82pF
Operating voltage: 3kV
Tolerance: ±5%
Mounting: THT
Operating temperature: -25...125°C
Terminal pitch: 7.5mm
Body dimensions: Ø8x6mm
Height: 6mm
Diameter: 8mm