Продукція > TDK > CC45SL3JD220JYGNA
CC45SL3JD220JYGNA
CC45SL3JD220JYGNA TDK
leaddisc_commercial_cc45_en.pdf
Виробник: TDK
Description: CAP CER 22PF 6KV SL RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage, Low Dissipation Factor
Voltage - Rated: 6000V (6kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.295" Dia (7.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 pF
на замовлення 896 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - CC45SL3JD220JYGNA - Keramikscheibenkondensator, 22 pF, 6 kV, ± 5%, SL, 7.5 mm, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322400, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 7.5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 5%, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -25°C, Dielektrikum: SL, euEccn: NLR, Kapazität: 22pF, Spannung (DC): 6kV, Produktpalette: CC45 Series, productTraceability: No, Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CC45SL3JD220JYGNA CC45SL3JD220JYGNA Виробник : TDK 3919271.pdf Description: TDK - CC45SL3JD220JYGNA - Keramikscheibenkondensator, 22 pF, 6 kV, ± 5%, SL, 7.5 mm, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 7.5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 5%
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -25°C
Dielektrikum: SL
euEccn: NLR
Kapazität: 22pF
Spannung (DC): 6kV
Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 2182 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 26
CC45SL3JD220JYGNA CC45SL3JD220JYGNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cc45_en.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 7.5mm 6kV 22pF SL 5% LS:7.5mm
Мінімальне замовлення: 10
CC45SL3JD220JYGNA CC45SL3JD220JYGNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cc45_en.pdf Cap Ceramic Single 22pF 6000V SL 5% (7.5 X 6mm) Radial Disc 7.5mm 125°C Bulk