Продукція > TDK CORPORATION > CC45SL3JD390JYVNA
CC45SL3JD390JYVNA
CC45SL3JD390JYVNA TDK Corporation
leaddisc_commercial_cc45_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 39PF 6KV SL RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage, Low Dissipation Factor
Voltage - Rated: 6000V (6kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 39 pF
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP CER 39PF 6KV SL RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±5%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Low Dissipation Factor, Voltage - Rated: 6000V (6kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: SL, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 39 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CC45SL3JD390JYVNA CC45SL3JD390JYVNA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_cc45_en.pdf Description: CAP CER 39PF 6KV SL RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6000V (6kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 39 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
CC45SL3JD390JYVNA CC45SL3JD390JYVNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cc45_en.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 8mm 6kV 39pF SL 5% LS:7.5mm