CC50P15625ILT
CC50P15625ILT CTS-Frequency Controls
CC.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: LVPECL PLL CLOCK 156.250MHZ 3.3V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 120mA
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Frequency: 156.25 MHz
Написати відгук
Description: LVPECL PLL CLOCK 156.250MHZ 3.3V, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 120mA, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Frequency: 156.25 MHz, Base Resonator: Crystal.
Інші пропозиції CC50P15625ILT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CC50P15625ILT CC50P15625ILT Виробник : CTS-Frequency Controls CC.pdf Description: LVPECL PLL CLOCK 156.250MHZ 3.3V
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-SMD, No Lead
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 120mA
Frequency: 156.25 MHz