CC5516B10L
CC5516B10L Amphenol Air LB France
Amphenol_05172021_Brochure_CC5516light_EN_02-21_HD.pdf
Виробник: Amphenol Air LB France
Cable Mounting & Accessories Clamp sz 10 Light Cable Clamps
на замовлення 545 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE CLAMP T10 LIGHT WITH PRE-L, Packaging: Bulk, Color: Beige, Mounting Type: Fastener, Material: Thermoplastic Elastomer (TPE), Type: Clamp, P-Type, Width: 0.516" (13.10mm), Panel Hole Size: 0.205" (5.20mm), Height: 0.608" (15.45mm), Opening Size: 0.374" (9.50mm), Material Thickness: 0.079" (2.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Color: Beige
Mounting Type: Fastener
Material: Thermoplastic Elastomer (TPE)
Type: Clamp, P-Type
Width: 0.516" (13.10mm)
Panel Hole Size: 0.205" (5.20mm)
Height: 0.608" (15.45mm)
Opening Size: 0.374" (9.50mm)
Material Thickness: 0.079" (2.00mm)