CC5516B21L
CC5516B21L Amphenol PCD
3981de034b0abad1281462cab2c0ef54a37db401_pdm_schema_CC5516B21L.pdf
Виробник: Amphenol PCD
Description: CABLE CLAMP T21 LIGHT WITH PRE-L
Type: Clamp, P-Type
Width: 0.516" (13.10mm)
Panel Hole Size: 0.205" (5.20mm)
Height: 0.945" (24.00mm)
Opening Size: 0.709" (18.00mm)
Material Thickness: 0.098" (2.49mm)
на замовлення 455 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CABLE CLAMP T21 LIGHT WITH PRE-L, Packaging: Bulk, Color: Beige, Mounting Type: Fastener, Material: Thermoplastic Elastomer (TPE), Type: Clamp, P-Type, Width: 0.516" (13.10mm), Panel Hole Size: 0.205" (5.20mm), Height: 0.945" (24.00mm), Opening Size: 0.709" (18.00mm), Material Thickness: 0.098" (2.49mm).