Продукція > L-COM > CC58C-7.5HR
CC58C-7.5HR
CC58C-7.5HR L-com
CC58C-7.5HR_2D.pdf
Виробник: L-com
Description: COAX CBL BNC TO BNC 7.5"
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 7.500" (190.50mm)
Style: BNC to BNC
Cable Type: RG-58C
1st Connector: BNC Plug, Right Angle
2nd Connector: BNC Plug
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL BNC TO BNC 7.5", Packaging: Bag, Color: Black, Length: 7.500" (190.50mm), Style: BNC to BNC, Cable Type: RG-58C, 1st Connector: BNC Plug, Right Angle, 2nd Connector: BNC Plug, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.