Продукція > VISHAY > CCF0720R0JKE36
CCF0720R0JKE36
CCF0720R0JKE36 Vishay
ccf07.pdf
Виробник: Vishay
Res Metal Film 20 Ohm 5% 0.25W(1/4W)/0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Conformal Epoxy AXL T/R
на замовлення 3575 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 239
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CCF0720R0JKE36
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCF0720R0JKE36 CCF0720R0JKE36 Виробник : Vishay / Dale ccf07-1762725.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 1/4watt 20ohms 5% Rated to 1/2watt
CCF0720R0JKE36 CCF0720R0JKE36 Виробник : Vishay ccf07.pdf Res Metal Film 20 Ohm 5% 0.25W(1/4W)/0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Conformal Epoxy AXL T/R