CCF07220KGKE36
CCF07220KGKE36 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
ccf07.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CCF-07 220K 2% T-1 E36 E3
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±2%
Features: Flame Retardant Coating, Safety
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.090" Dia x 0.245" L (2.29mm x 6.22mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 220 kOhms
на замовлення 4164 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - CCF07220KGKE36 - METAL FILM RESISTOR, 220KOHM, 500mW, 2%, tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: Axial Leaded, Widerstandstechnologie: Metal Film, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 0, Widerstandstyp: Flame Proof, Widerstand: 0, usEccn: EAR99, Netzsteckertyp: 0, Betriebstemperatur, min.: 0, Widerstandstoleranz: ± 2%, Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/K, Produktlänge: 0, euEccn: NLR, Produktpalette: CCF Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 0, Produktdurchmesser: 0, Betriebstemperatur, max.: 0, Produktbreite: 0, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (16-Jan-2020).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCF07220KGKE36 CCF07220KGKE36 Виробник : Vishay / Dale ccf07.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 1/4watt 220Kohms 2% Rated to 1/2watt
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 26
CCF07220KGKE36 CCF07220KGKE36 Виробник : VISHAY VISH-S-A0012984044-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - CCF07220KGKE36 - METAL FILM RESISTOR, 220KOHM, 500mW, 2%
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: Axial Leaded
Widerstandstechnologie: Metal Film
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 0
Widerstandstyp: Flame Proof
Widerstand: 0
usEccn: EAR99
Netzsteckertyp: 0
Betriebstemperatur, min.: 0
Widerstandstoleranz: ± 2%
Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/K
Produktlänge: 0
euEccn: NLR
Produktpalette: CCF Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 0
Produktdurchmesser: 0
Betriebstemperatur, max.: 0
Produktbreite: 0
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (16-Jan-2020)
на замовлення 136 шт:
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 220 kOhms