CCF0722K0JKE36
CCF0722K0JKE36 Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Metal Film Resistors - Through Hole 1/4watt 22Kohms 5% Rated to 1/2watt
на замовлення 17808 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Metal Film 22K Ohm 5% 0.25W(1/4W)/0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Conformal Epoxy AXL T/R.
Інші пропозиції CCF0722K0JKE36
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCF0722K0JKE36 CCF0722K0JKE36 Виробник : Vishay ccf07.pdf Res Metal Film 22K Ohm 5% 0.25W(1/4W)/0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Conformal Epoxy AXL T/R