CCF072K70JKE36
CCF072K70JKE36 Vishay / Dale
ccf07.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Metal Film Resistors - Through Hole 1/4watt 2.7Kohms 5% Rated to 1/2watt
на замовлення 11735 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CCF-07 2.7K 5% T-1 E36 E3, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.090" Dia x 0.245" L (2.29mm x 6.22mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 2.7 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Retardant Coating, Safety
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.090" Dia x 0.245" L (2.29mm x 6.22mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 2.7 kOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 2.7 kOhms