CCF07390RGKE36
CCF07390RGKE36 Vishay / Dale
ccf07-1762725.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Metal Film Resistors - Through Hole 1/4watt 390ohms 2% Rated to 1/2watt
на замовлення 19025 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - CCF07390RGKE36 - METAL FILM RESISTOR, 390 OHM, 500mW, 2%, tariffCode: 85332100, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, directShipCharge: 25, usEccn: EAR99.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCF07390RGKE36 CCF07390RGKE36 Виробник : VISHAY VISH-S-A0012984044-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - CCF07390RGKE36 - METAL FILM RESISTOR, 390 OHM, 500mW, 2%