Продукція > VISHAY > CCF0756K0GKE36
CCF0756K0GKE36
CCF0756K0GKE36 VISHAY
VISH-S-A0012984044-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - CCF0756K0GKE36 - METAL FILM RESISTOR, 56KOHM, 500mW, 2%
tariffCode: 85332100
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
на замовлення 744 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CCF-07 56K 2% T-1 E36 E3, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±2%, Features: Flame Retardant Coating, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.090" Dia x 0.245" L (2.29mm x 6.22mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 56 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCF0756K0GKE36 CCF0756K0GKE36 Виробник : Vishay / Dale ccf07-239748.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 1/4watt 56Kohms 2% Rated to 1/2watt
на замовлення 8767 шт:
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±2%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.090" Dia x 0.245" L (2.29mm x 6.22mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 56 kOhms
Кількість Ціна
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±2%
Package / Case: Axial
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 56 kOhms