CCF075K10GKE36
CCF075K10GKE36 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
ccf07.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CCF-07 5.1K 2% T-1 E36 E3
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±2%
Features: Flame Retardant Coating, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.090" Dia x 0.245" L (2.29mm x 6.22mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 5.1 kOhms
на замовлення 4338 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CCF-07 5.1K 2% T-1 E36 E3, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±2%, Features: Flame Retardant Coating, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.090" Dia x 0.245" L (2.29mm x 6.22mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 5.1 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCF075K10GKE36 CCF075K10GKE36 Виробник : Vishay / Dale ccf07.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 1/4watt 5.1Kohms 2% Rated to 1/2watt
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 26
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±2%
Package / Case: Axial
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 5.1 kOhms