CCF07680KGKE36
CCF07680KGKE36 Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Metal Film Resistors - Through Hole 1/4watt 680Kohms 2% Rated to 1/2watt
на замовлення 14089 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Metal Film 680K Ohm 2% 0.25W(1/4W)/0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Conformal Epoxy AXL T/R.
Інші пропозиції CCF07680KGKE36
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCF07680KGKE36 CCF07680KGKE36 Виробник : Vishay ccf07.pdf Res Metal Film 680K Ohm 2% 0.25W(1/4W)/0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Conformal Epoxy AXL T/R