Продукція > VISHAY > CCF07680KJKE36
CCF07680KJKE36
CCF07680KJKE36 Vishay
ccf07.pdf
Виробник: Vishay
Res Metal Film 680K Ohm 5% 0.25W(1/4W)/0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Conformal Epoxy AXL T/R
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 523
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCF07680KJKE36 CCF07680KJKE36 Виробник : Vishay ccf07.pdf Res Metal Film 680K Ohm 5% 0.25W(1/4W)/0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Conformal Epoxy AXL T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 504
CCF07680KJKE36 CCF07680KJKE36 Виробник : Vishay / Dale Metal Film Resistors - Through Hole 1/4watt 680Kohms 5% Rated to 1/2watt
Мінімальне замовлення: 15