Продукція > SR PASSIVES > CCH-220P/1000V
CCH-220P/1000V
CCH-220P/1000V SR PASSIVES
Виробник: SR PASSIVES
Category: Ceramic capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 220pF; 1kV; Y5P; ±10%; THT; 5mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 220pF
Operating voltage: 1kV
Dielectric: Y5P
Tolerance: ±10%
Mounting: THT
Terminal pitch: 5mm
на замовлення 7440 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ceramic capacitors, Description: Capacitor: ceramic; 220pF; 1kV; Y5P; ±10%; THT; 5mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 220pF, Operating voltage: 1kV, Dielectric: Y5P, Tolerance: ±10%, Mounting: THT, Terminal pitch: 5mm.