Продукція > CRYSTEK CORPORATION > CCLD-033-50-133.000
CCLD-033-50-133.000
CCLD-033-50-133.000 Crystek Corporation
CCLD-033.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: XTAL OSC XO 133.0000MHZ LVDS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 66mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 133 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 133.0000MHZ LVDS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 66mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Frequency: 133 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCLD-033-50-133.000 CCLD-033-50-133.000 Виробник : Crystek Corporation CCLD-033.pdf Description: XTAL OSC XO 133.0000MHZ LVDS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 66mA
Part Status: Active
Frequency: 133 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
CCLD-033-50-133.000 CCLD-033-50-133.000 Виробник : Crystek Corporation CCLD-033-184852.pdf Standard Clock Oscillators 133MHz