Продукція > CRYSTEK CORPORATION > CCPD-033-50-161.1328
CCPD-033-50-161.1328
CCPD-033-50-161.1328 Crystek Corporation
CCPD-033.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: XTAL OSC XO 161.1328MHZ LVPECL
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 88mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 161.1328 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 948 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 161.1328MHZ LVPECL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 88mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Frequency: 161.1328 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCPD-033-50-161.1328 CCPD-033-50-161.1328 Виробник : Crystek Corporation CCPD-033.pdf Description: XTAL OSC XO 161.1328MHZ LVPECL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 88mA
Part Status: Active
Frequency: 161.1328 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
CCPD-033-50-161.1328 CCPD-033-50-161.1328 Виробник : Crystek Corporation CCPD-033-183558.pdf Standard Clock Oscillators 161.1328MHz