Продукція > KEMET > CCR05CG101FSV
CCR05CG101FSV
CCR05CG101FSV Kemet
f3101_mil-prf-20.pdf
Виробник: Kemet
Cap Ceramic 100pF 200V CG 1% Radial 5.08mm (0.001%FR) 125°C Bulk
Написати відгук
Інші пропозиції CCR05CG101FSV
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCR05CG101FSV CCR05CG101FSV Виробник : KYOCERA AVX Components ccr05-09.pdf Cap Ceramic 100pF 200V C0G 1% Radial 5.08mm (0.001%FR) 125°C Bag
товару немає в наявності
CCR05CG101FSV CCR05CG101FSV Виробник : KYOCERA AVX CCR05_09-3162673.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100PF 200V 1%