Продукція > KEMET > CCR05CG102JR
CCR05CG102JR
CCR05CG102JR KEMET
F3101_MIL-PRF-20.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1000PF 100V 5%
на замовлення 119 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 100V 5% RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Lead Style: Formed Leads, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm), Failure Rate: R (0.01%), Capacitance: 1000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCR05CG102JR CCR05CG102JR Виробник : KEMET C052G102J1G5CR Description: CAP CER 1000PF 100V 5% RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm)
Failure Rate: R (0.01%)
Capacitance: 1000 pF