Продукція > KEMET > CCR05CG220FPV
CCR05CG220FPV
CCR05CG220FPV Kemet
f3101_mil-prf-20.pdf
Виробник: Kemet
Cap Ceramic 22pF 200V CG 1% Radial 5.08mm (0.1%FR) 125°C Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук