Продукція > KEMET > CCR05CG332FRV
CCR05CG332FRV
CCR05CG332FRV Kemet
f3101_mil-prf-20.pdf
Виробник: Kemet
Cap Ceramic 0.0033uF 50V CG 1% Radial 5.08mm (0.01%FR) 125°C Bulk
Написати відгук
Інші пропозиції CCR05CG332FRV
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CCR05CG332FRV CCR05CG332FRV Виробник : KYOCERA AVX Components ccr05-09.pdf Cap Ceramic 0.0033uF 50V C0G 1% Radial 5.08mm (0.01%FR) 125°C Bag
товару немає в наявності
CCR05CG332FRV Виробник : KYOCERA AVX Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Bulk
CCR05CG332FRV CCR05CG332FRV Виробник : KYOCERA AVX CCR05_09-3162673.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 3300PF 50V 1%